Administratorem Twoich danych osobowych jest Safety Service Rafał Zaisz. Przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. Administratorem danych osobowych jest Safety Service Rafał Zaisz NIP: 9542680148 REGON: 360345088 e-mail: biuro@safetyservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, na Twoje żądanie, w celu dokonania rezerwacji wizyty (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Dane osobowe przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy oraz realizacji usług będą przetwarzane do zakończenia umowy o świadczenie usług z Administratorem oraz czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia dokonanie rezerwacji. Pozostałe zasady przetwarzania danych określa polityka prywatności.

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Twój telefon
Ilość osób:
Wybierz kurs:
Kurs KPP - 16.11 - 24.11.2024 Chorzów , Strzelnica Hajduki ul. Stalowa 17
Wiadomość lub dane do faktury:
zarejestruj się
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy w Chorzowie

Lokalizacja: Chorzów, sala wykładowa Strzelnica Hajduki ul. Stalowa 17/budynek 43

Termin:

• 16.11.2024 r. (sobota) - teoria i praktyka

• 17.11.2024 r. (niedziela) - praktyka

• 22.11.2024 r. (piątek) - praktyka

• 23.11.2024 r. (sobota) - praktyka

• 24.11.2024 r. (niedziela) - egzamin

Koszt: 899 zł brutto/os

Zapisy poprzez formularz poniżej. Płatność 200 zł przed kursem. Pozostała część w trakcie kursu, możliwość płatności ratalnej.

kup teraz

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy skierowany jest do osób które poprzez realizację zadań z zakresu ratownictwa udzielą kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym w miejscu zdarzenia, w tym w stanach nagłego zagrożenia życia, do czasu przekazania poszkodowanych zespołom Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Celem Kursu jest odpowiednie przygotowanie ratowników do współpracy z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego poprzez utrwalenie wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz zdobycie i utrwalenie wiedzy z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Najczęściej kurs ten wybierają pracownicy służb mundurowych (straż, policja, wojsko), pracownicy odpowiedzialni za udzielanie pierwszej pomocy w zakładach pracy oraz wszystkie osoby które podczas stanów zagrożenia życia chcą udzielić profesjonalnej pomocy poszkodowanym.

W Safety Service kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy prowadzone są przez doświadczonych i czynnych ratowników medycznych, posiadających uprawnienia i wiedzę niezbędną do realizowania tego typu kursów. Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy składa się z części teoretycznej i praktycznej oraz kończy się egzaminem. Każdy uczestnik kursu po pozytywnym zaliczeniu egzaminu otrzymuje certyfikat potwierdzający uzyskanie tytułu Ratownika.

Plan nauczania

Lp.

Temat/zagadnienie

Liczba zajęć teoretycznych